Też mi się baba z wilkorem ostatnio marzyła :D Zapowiada się fajnie, tylko szkoda, że nie dałaś bezpośredniego liknu do refki.
Też mi się baba z wilkorem ostatnio marzyła :D Zapowiada się fajnie, tylko szkoda, że nie dałaś bezpośredniego liknu do refki.
OdpowiedzUsuń