niedziela, 18 maja 2014

Asha Greyjoy

    Pracuję nad portretem Ashy ( serialowej Yary). Postaram się skończyć jak najszybciej. Niestety praca na zajęcie sama się nie napisze. Kontuzja prawej ręki skraca czas pracy bo jak boli to się nie da rysować.
BTW na głowie mam dzisiaj warkocze a'la Ragnar Lothbrok ^^ feels like Viking :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz